Paula Roma to debiutująca wokalistka, autorka tekstów oraz kompozytorka o mocnym charyzmatycznym głosie i kobiecym wdzięku. Te cechy idealnie odzwierciedla zaskakujący pierwszy singiel “Niedopowiedzenia“.

Ostateczne brzmieniem utworu (mastering) zdecydowała się powierzyć jednemu z najlepszych w swoim fachu – Whitfield Mastering London (zajmujące się ostatecznym brzmieniem płyt takich artystów jak np.: Bruno Mars, Sade czy Michael Jackson).


Niedopowiedzenia to rozmyślania sentymentalnej, lecz twardo stąpającej po ziemi kobiety. Historia ubrana w gitarowe dźwięki jest przepełniona nieporozumieniami oraz niedopowiedzeniami, które wytwarzają w okół warstwy lirycznej tajemniczą aurę.

Niedopowiedzenia” to krótka historia rozliczania się z poprzednim wielkim uczuciem i tym samym szukania głębokiego i niczym nie naruszonego wewnętrznego Zen (spokoju).

– Dla każdego z Nas przychodzi taki czas w życiu, że jesteśmy wewnętrznie pogodzeni z pewną stratą, potrafimy wybaczyć, zapomnieć i zacząć nowe życie. – mówi Paula Roma. – Wiele słów w poprzedniej wieloletniej relacji mogło zostać “niedopowiedzianych” skąd tytułowe “niedopowiedzenia”. Sam tytuł utworu jest wielowymiarowy, zabawa słowem ukazuje również  “niedopowiedzenia” jako sekret, którego nie można (jeszcze) w tej historii wyjawić. – dodaje wokalistka. 

Paula Roma prezentując swój singiel zaprasza Nas do świata niedopowiedzeń, gdzie stylistycznie romansują ze sobą nonszalancja z paryską elegancją. Nad produkcją muzyczną utworu artystka pracowała z producentem Mateuszem Krautwurstem, a całokształt wizualny wykreowany został przez THE DREAMSSTUDIO.