Rosalię i Travisa Scotta mogliśmy usłyszeć po raz pierwszy we wspólnym remiksie „Highest in the Room” z EPki „JACKBOYS” jeszcze w zeszłym roku. Teraz nadszedł czas na coś zupełnie nowego. Artyści zaprezentowali wspólny utwór „TKN”, który w ciągu kilkunastu godzin osiągnął 5 milionów odtworzeń na YouTube! Rosalía powiedziała o tworzeniu numeru „TKN”:

„Travis to artysta którego podziwiałam od początku jego kariery i nie mogę sobie wyobrazić lepszej osoby do muzycznej współpracy. Czuje, że to dobry moment na wypuszczenie tej piosenki – po tylu miesiącach w izolacji, kiedy ludzie tęsknią za bliskimi i wolnością. Mam nadzieję, że „TKN” da Wam dużo energii i sprawi że zachce Wam się tańczyć! Całuję <3”

Rosalía Vila Tobella to piosenkarka R&B hiszpańskiego pochodzenia. Do tworzenia muzyki zainspirowało ją poznane w młodości flamenco. W 2017 roku za sprawą debiutanckiego albumu „Los Ángeles” została nominowana do Latin Grammy Awards, w kategorii najlepszy nowy artysta. Rok później Rosalía pojawiła się na albumie J Balvin’a „Vibras” w utworze „Brillo”. Aktualnie piosenkarka ma na koncie dwa krążki studyjne oraz liczne nagrody i nominacje głównie z gal muzyki latynoamerykańskiej. Jej utwór z J Balvinem „Con Altura” ma prawie półtora miliarda odtworzeń na YouTube.

O Travisie było ostatnio głośno ze względu na koncert zorganizowany w grze Fortnite i nowego singla nagranego z Kid Cudi – „The Scotts”. To niesamowite udało mu się osiągnąć w ciągu tygodnia od tamtej premiery. Raper zmiótł z planszy wszystkich niedowiarków. Najpierw pobił rekord liczby uczestników podczas koncertu w grze Fortnite, w wydarzeniu brało udział 12 milionów osób! Od 24 kwietnia utwór „THE SCOTTS” został odtworzony ponad 210 milionów razy w Spotify, co przełożyło się na 1 miejsce w globalnym rankingu. Kolejne 125 milionów dołożyły cztery klipy do utworu w serwisie Youtube oraz nagranie z wydarzenia na oficjalnym kanale Fortnite.