Kay Cola – artystka, która wcześniej współpracowała z Eminemem, Charliem Wilsonem i Jhené Aiko, wydała swój piąty album studyjny, „Lucid Dreams”. Powstał również teledysk do najnowszego singla „Good”. Sytuacja spowodowana COVID-19 zmusiła Kay do nakręcenia wideo w swoim domu.

„Wykorzystaliśmy bardzo małą ekipę produkcyjną złożoną z dwóch osób” – mówi. „Nosili maski i zachowywaliśmy dystans społeczny”.

Piosenka, której jest autorką, jest jedną z 10 na jej albumie „Lucid Dreams”. Lista utworów zawiera również produkcje od Trackademicks, THX, D Tonez, J White, DJ Dahi i Avenue Dave. Pojawia się również gość specjalny – ojciec Kay Coli, legendarny, nominowany do nagrody Grammy flecista jazzowy, Hubert Laws.

Tytuł albumu „Lucid Dreams” wyjaśnia spojrzenie Kay na życie.

„Świadome śnienie oznacza, że ​​nie śpisz podczas snu, dlatego możesz nim manipulować i zmieniać go, jeśli chcesz. To trochę jak moja filozofia na całe życie ”- mówi. Pomysł jest słyszalny na całym albumie. „Wiele zapisów dotyczy miłości, wyzwań i trudności, przez które przechodzimy jako ludzie” – mówi.