Dla klientów empik wytwórnia Warner Music Poland przygotowała limitowaną edycję 12 kultowych polskich winyli. Do wyboru piosenki Zbigniewa Wodeckiego z debiutanckiej płyty z apelem „Rzuć to wszystko co złe” lub romantyczne „Groszki i róże” z albumu „Ewa Demarczyk śpiewa piosenki Zygmunta Koniecznego”. Krążek „Blues” Breakout połyskuje srebrzyście jak brzmienie gitary, a „Ogień” Miry Kubasińskiej nabrał naturalnej przezroczystości. Fanom SBB proponujemy reedycję albumu „Pamięć” i eteryczną Halinę Frąckowiak z płyty „Geira”. A na deser premiery – reedycje albumów zespołu NURT i OSSIAN z teatrem naturalnego dźwięku.

„Promienie słońca ponacinały rowki i pokryły krążki wiosenną szatą kolorystyczną. Bajecznie kolorowe longplaye zakwitną barwami na gramofonach a przede wszystkim świetnie zabrzmią!”

Jest też miejsce na Polish Jazz! Legendarna płyta „Kujaviak Goes Funky” Zbigniewa Namysłowskiego zasłużyła na złoto, a „Reminiscences” Mieczysława Kosza ubrany został w czerwień. Na kopertach znalazły się eseje Tomasza Szachowskiego. Propozycją dla miłośników Chopina w lżejszym wydaniu jest bestseller „NOVI Sing Chopin”. 

Te piękne winyle wytłoczyliśmy w gramaturze 180, i może je zakupić tutaj.