W serwisie TIDAL dostępny jest kolejny z serii koncertów polskich artystów – tym razem to wyjątkowy koncert Kasi Lins. Fani piosenkarki jako pierwsi będą mogli bowiem usłyszeć wykonane na żywo utwory z nachodzącego albumu artystki – „Moja Wina”.

Podczas koncertu Kasia zaśpiewała takie utwory jak “Koniec świata”, “Wiersz ostatni”, “Rób tak dalej” i “Boże”, a także cover słynnej piosenki zespołu Republika – “Zapytaj mnie czy Cię kocham”. Występowi towarzyszy wyjątkowa oprawa wizualna nawiązująca do twórczości artystki.

„Mieliśmy inne plany, wiosną chcieliśmy dzielić się z Wami nową muzyką podczas koncertów na żywo. Jako że przez dłuższy czas nie będzie to możliwe, dajemy Wam chociaż namiastkę tego co być może jeszcze przed nami. Oby prędzej niż nam się wydaje! Oto my w wersji minimal-kwarantannowej.” – powiedziała artystka.


Kasia Lins to wokalistka, która w 2018 roku wydała długogrający album „Wiersz Ostatni”. Spotkał się on z doskonałym odbiorem zarówno słuchaczy jak i dziennikarzy. Kolejne wydawnictwo zatytułowane „Moja Wina”, którego premiera będzie miała miejsce 29 maja to zbiór opowiadań o piekle i raju, niemocy i pragnieniu, upadkach i uniesieniach. W 2019 Kasia została dwukrotnie nominowana do nagrody Fryderyki.

Koncert Kasi Lins jest kolejnym występem na żywo zrealizowanym w ramach współpracy z TIDAL.