Wielki sukces Rosalie.! Koncert, podczas którego po raz pierwszy zaśpiewała na żywo piosenki ze swojego nowego albumu został entuzjastycznie przyjęty nie tylko przez polskich fanów, ale także przez globalną publiczność. Zapis koncertu trafił na szczyt listy najpopularniejszych wideo w TIDAL na świecie. Ponadto, singiel „IDeal” został uwzględniony na dwóch popularnych międzynarodowych playlistach – Slow Jams oraz R & B & E.

Rosalie. została również pierwszą polską artystką, która znalazła się na globalnym profilu TIDAL na Instagramie.

Rosalie. to artystka, która na swoim koncie ma m.in. wspólne nagrania z Taco Hemingwayem, Mesem, Otsochodzi czy elektronicznym duetem Catz 'N Dogz. W marcu tego roku ukazał się jej najnowszy album „IDeal”. Z tej właśnie okazji odbył się pierwszy koncert artystki, podczas którego zaśpiewała takie utwory jak „IDeal”, „Chmury”, „Moment” czy „Nie Mów”. Lista piosenek została stworzona wspólnie z fanami wokalistki. 

Transmisja koncertu odbyła się na platformie TIDAL, dzięki czemu jej użytkownicy na całym świecie jako pierwsi mieli okazję usłyszeć najnowsze utwory w aranżacjach na żywo. 


Rosalie. jest pierwszą polską artystką, której koncert dotarł na pierwsze miejsce listy TIDAL Global, będąc najczęściej odtwarzanym wideo na świecie. Jednocześnie utwór „IDeal” pojawił się na wysokich pozycjach popularnych, międzynarodowych playlist: Slow Jams and R&B&E. Popularność artystki doceniono również poprzez zaznaczenie jej obecności na globalnym profilu TIDAL na Instagramie, docierając z informacją o koncercie do użytkowników z całego świata. 

„Z live sesją wiąże się duża ekscytacja, ponieważ po raz pierwszy zagraliśmy materiał z mojej nowej płyty. Nie mogłam się doczekać tych wykonań. Do zespołu dołączył Tomek Sołtys na klawiszu, co dało nam sporo nowych możliwości, efekty słychać na nagraniu.” – powiedziała o sesji artystka.

„Jesteśmy bardzo dumni, że mieliśmy okazję współpracować z Rosalie. Dzięki temu, użytkownicy TIDAL jako pierwsi mieli okazję usłyszeć piosenki z jej ostatniego albumu w aranżacjach na żywo, a poza tym mieliśmy szansę zaprezentować jej twórczość poza granicami naszego kraju” – powiedziała Katarzyna Rogalska, TIDAL Editorial Manager CEE.