Ala Boratyn i Jakub Sikora to piosenkowa para, która łącząc tradycje rodzimego popu ze współczesnym r&b, lo-fi elektroniką i hip-hopem tworzy nową jakość w polskojęzycznej muzyce rozrywkowej. Ich entuzjastycznie przyjęty pierwszy singiel „Pilot” znalazł się w wielu podsumowaniach najlepszych polskich singli 2017 roku. Ala|Zastary byli też finalistami plebiscytu Gazety Wyborczej „Sanki”, w którym dziennikarze i przedstawiciele branży muzycznej wyłaniali najciekawsze nowe twarze w polskiej muzyce.

20 maja 2020 roku światło dzienne ujrzy ich debiutancki album zatytułowany „Jutro?”. Kolejnym singlem promującym wydawnictwo został utwór „Stań”, do którego powstał klip.


Album „Jutro?” ukaże się nakładem ich własnej wytwórni Postaranie. Płyta składa się z elektronicznych piosenek wypełnionych popowymi melodiami i charakterystycznymi, harmonijnymi dwugłosami. Pobrzmiewają na niej również echa dźwiękowych eksperymentów. To podróż przez najróżniejsze odmiany muzyki syntezatorowej i bitowej. Począwszy od klasycznego synth-popu, poprzez r&b i hip-hop, na ambiencie kończąc.

W tekstach, Ala|Zastary dzielą się swoimi obawami i przemyśleniami, skłaniając do refleksji. Wersja fizyczna płyty zawiera dwa bonusowe utwory.