Wszyscy czekamy na powrót koncertów, dlatego Fource organizuje akcję, która pozwoli przetrwać fanom muzyki na żywo i osłodzić czas kwarantanny. Niech poniedziałek nie kojarzy się już z przykrymi obowiązkami i końcem weekendu, ale zwiastuje bliskość nadchodzących koncertów i końca pandemii.

Agencja Fource wraz z przyjaciółmi i partnerami będzie przez najbliższe tygodnie organizować atrakcyjne konkursy. Ze względu na duże zainteresowanie, akcja rozszerza się do wymiaru cyklicznego pod patronatem sympatycznego świstaka, który tak jak cała branża muzyczna zapadł w sen zimowy. Pora go zbudzić! Do zgarnięcia dużo dobrego: wejściówki na koncerty, płyty, plakaty z autografami i inne super nagrody! Koniecznie zaglądajcie na profile Fource na Facebooku i Instagramie. 

Pierwszy Konkursowy Poniedziałek już wystartował. W tym tygodniu do rozdania są dwa pakiety dla fanów Conana Graya. Każdy zestaw zawiera:

  • podwójne zaproszenie na koncert Conana w Warszawie w nowym terminie
  • płytę CD “Kid Krow”
  • plakat koncertu w Warszawie z autografem Conana

Pytanie konkursowe brzmi: Jak spędzacie kwarantannę?

Odpowiedzi należy zostawiać w komentarzu pod konkursowym postem. Forma jest całkowicie dowolna: rysunki, filmiki, zdjęcia – im bardziej kreatywnie, tym lepiej. Nagrody powędrują do  autorów dwóch najbardziej ciekawych i kreatywnych odpowiedzi. 

Zgłoszenia są przyjmowane do końca dnia w piątek. Wyniki są ogłaszane w sobotę rano, a w przyszły poniedziałek kolejne rozdanie!

Ten poniedziałek to dopiero zajawka atrakcji, jakie czekają nas w najbliższym czasie. Śledźcie Fource, ponieważ w najbliższych tygodniach będzie można zgarnąć nagrody dla fanów m.in. Pentatonix, IAMX, nothing,nowhere., Devendry Banharta, Walk The Moon i wielu, wielu innych!