Tęsknicie za występami Disney Family Singalong? Już 16 kwietnia na antenie ABC odbędzie się premiera nowego muzycznego programu Disneya. Według Deadline w programie pojawią się tacy artyści jak Christina Aguilera, Kristin Chenoweth, Luke Evans, Erin Andrews, Bobby Bones, Michael Bublé, Auliʻi Cravalho, Jordan Fisher, Josh Gad, Derek Hough, Julianne Hough, Carrie Ann Inaba, Little Big Town, Kenny Ortega, Donny Osmond, Thomas Rhett, Amber Riley i John Stamos.
Wszyscy wykonają wraz z rodzinami jeden z utworów Disneya.

Karey Burke, prezes ABC Entertainment, powiedziała o nadchodzącym programie:

„Jeśli jest coś, czego wszyscy nauczyliśmy się w ciągu ostatnich kilku tygodni, to pielęgnować każdą chwilę. czy to poprzez śmiech, historie czy muzykę. Mamy nadzieję, że pomożemy stworzyć nowe niezapomniane chwile w domu każdego człowieka w sposób, który może uczynić tylko magia Disneya. ”

Program będzie przypominał stare Singalong, tzn. animowana postać poprowadzi tekst po ekranie. W programie pojawią się utwory z „Pięknej i Bestii”, „Małej Syrence” czy „Toy Story”. Nie zabraknie również nowszych produkcji: „Kraina Lodu”, „High School Musical” czy „Moana”.

Więcej o programie znajdziecie, tutaj.