Stwórz nową wersję utworu „Synu” z kultowej płyty Sistars „Siła Sióstr” i wygraj Native Instruments Komplete Kontrol M32, CD lub winyl z reedycją albumu oraz subskrypcję TIDAL. Konkurs trwa od 14 kwietnia do 14 maja.

Sistars powstało w 2001 roku. Natalię i Paulinę Przybysz z Bartkiem Królikiem i Markiem Piotrowskim połączyła warszawska szkoła muzyczna przy ulicy Bednarskiej oraz zamiłowanie do soulu i r&b. Takiej muzyki nie grał wtedy w Polsce nikt, a oni na przekór wszystkiemu i wszystkim postawili na swoim. Dwa lata później światło dzienne ujrzał album „Siła Sióstr”, który okazał się strzałem w dziesiątkę. 


Debiutancki album dotarł do pierwszego miejsca zestawienia OLiS, ale to nie koniec sukcesów „Siły Sióstr”. Płyta została wyróżniona Fryderykiem w kategorii „Album Roku – Hip-Hop” oraz „Nowa Twarz Fonografii”. Po tych wyróżnieniach Sistars szturmem zdobyli Opole, zgarniając najwięcej nagród na 41. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, a także dwa razy z rzędu otrzymali statuetkę MTV Europe Music Award w kategorii „Best Polish Act”. 

We wrześniu 2018 roku, w odpowiedzi na prośby fanów, zespół wypuścił zremasterowaną reedycję albumu nakładem wytwórni Kayax. Do dzieła i powodzenia! Niech dodatkową motywacją dla Was będzie fakt, że najlepsze prace mają szansę na cyfrowe wydawnictwo w Kayaxie! 

WAŻNE: CO ZROBIĆ BY WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE? 

Pobierz track z wokalem, stwórz do niego własny aranż używając swojego ulubionego programu DAW. Następnie wybierz jedną z 2 opcji:

1.MIX. 

Zgraj swoją pracę w całości Z WOKALEM w formacie mp3 o wielkości max 20 MB i dodaj na stronie konkursowej używając przycisku „KLIKNIJ, ABY DODAĆ SWÓJ TRACK”, a następnie wciśnij czerwony przycisk „MIX”.

2. INSTRUMENTAL/VOCAL 

Zgraj swoją pracę BEZ WOKALU w formacie mp3 o wielkości max 20 MB i dodaj ją na stronie konkursowej do zamieszczonej tam ścieżki wokalnej używając przycisków: „KLIKNIJ, ABY DODAĆ SWÓJ TRACK” oraz „INSTRUMENTAL/VOCAL”. Pamiętaj, że w tej opcji TWÓJ INSTRUMENTAL MUSI ZACZYNAĆ SIĘ OD TEGO SAMEGO MIEJSCA, CO ŚCIĄGNIĘTY TRACK WOKALNY, w przeciwnym razie wokal i muzyka nie będą do siebie pasować. 

* Sponsorem Native Instruments Komplete Kontrol M32 jest sound.pl