Brian McKnight utwór pt. „Nobody” zadedykował żonie, i zdaniem artysty to jego najlepsza piosenka o miłości. Teledysk do niej to relacja z ich ślubu. Utwór znajdzie się na nadchodzącym 20. albumie McKnighta zatytułowanym „Exodus”, którego premiera zaplanowana jest na 26 czerwca 2020 roku.

Na nowym albumie znajdą się m.in. single „When I’m Gone”, „Neva Get Enuf Of U.”

Wszechstronnie utalentowany Brian McKnight urodził się 5 czerwca 1969 roku w Stanach Zjednoczonych. Do tej pory sprawdził się już jako piosenkarz, autor tekstów, aranżer, producent i muzyk zarówno w branży pop, jak i r&b.

McKnight swoją karierę rozpoczął już jako nastolatek. Najpierw śpiewał w chórze gospel, a następnie założył grupę, z którą dawał koncerty w okolicy. Za namową starszego brata, który miał już za sobą muzyczne doświadczenia (zespół Take 6), Brian postanowił postarać się o kontrakt z wytwórnią. Zainteresowała się nim Mercury Records, a po 2 tygodniach muzyk miał już podpisaną umowę.

Brian McKnight może się pochwalić współpracą z wieloma gwiazdami. Wspomniany wcześniej Justin Timberlake czy Nelly to dopiero początek listy, na której znajdziemy również Mary J. Blige, Vanessę Williams, Kirka Franklina, Quincy Jonesa, Boyz II Men, Christinę Aguilerę czy Mariah Carey.