Choć od wrześniowej premiery krążka „You Are My Sun” minęło trochę czasu, Sonar Soul i U Know Me prezentują nam nowy teledysk do utworu „Tracę”. Gościnnie w numerze pojawia się Zofia Lubos. Tym, którzy śledzą polską scenę muzyczną, na pewno nie sprawi problemu odgadnięcie kto kryje się za tym pseudonimem. Za klip odpowiadają Michał Radziej Radziejewski (scenariusz i reżyseria) i Michał Palikot (zdjęcia). 

W klipie przeplatają się trzy historie, opowiadają o naszych pragnieniach i o tym jak łatwo się w nich zatracić. Opieramy się tym samym o siedem grzechów głównych. Mówimy o słabościach, którym mniej lub bardziej świadomie ulegamy, o marzeniach, do których dążymy albo zostają one jedynie w sferze naszych wyobrażeń. To klip o nas samych, złudnych relacjach z drugim człowiekiem, o izolacji, o byciu samym ze sobą i swoją głową, która wyświetla wciąż ten sam film. Postawiliśmy na charakterystyczne twarze, więc bohaterowie pozostawieni w minimalistycznej scenografii są zapamiętywalni. Zależało nam na mocnym przekazie zarówno w treści, jak i formie, a praca nad teledyskiem, gdzie możemy swobodnie wyrazić co w nas siedzi, dała nam taką możliwość – opowiadają twórcy.


Po udanych albumach nagranych wraz z zespołem Sonar („Torino”) oraz w duecie Rysy („Traveler”) producent Łukasz Stachurko we wrześniu 2019 powrócił z długogrającą płytą jako Sonar Soul. Na starannie przemyślanym krążku „You Are My Sun” artysta odsłania szeroką paletę swoich inspiracji, łącząc ze sobą klasyczne, hip-hopowe beaty oraz najnowsze elektroniczne trendy. W jego najnowszym materiale nie ma miejsca na szablonowe aranżacje i gatunkową sztampę.

To chyba pierwszy raz w mojej muzycznej karierze, gdy prowadzony  intuicją i zasilany doświadczeniem dałem pełny upust mojej fantazji.

Na płycie gościnnie pojawili się m.in. Rosalie., Zofia Lubos czy Baasch.

Każdy z tych duetów kryje w sobie coś magnetycznego. Płyta stanowi hołd złożony klubowej, głównie brytyjskiej muzyce końca lat 90.Z  tego eksperymentu ukształtował się bardzo autorski i spójny wewnętrznie twór, który jak się okazało, bezpośrednio odnosi się także do moich muzycznych korzeni – podsumowuje Sonar Soul. Płyta ukazała się także na CD oraz bardzo limitowanym winylu (100 ręcznie numerowanych sztuk) nakładem U Know Me Records.