Nominowana do nagrody GRAMMY i nagradzana przez Stellar Award inspirująca artystka i aktorka Kierra Sheard wydała swój najnowszy singiel „It Keeps Happening”, który napisała wspólnie ze swoim bratem, producentem i autor tekstów J. Drew Sheard II. W ślad za jej popularnym hymnem „Don’t Judge Me” z udziałem Missy Elliott, „It Keeps Happening” to najnowszy song z bardzo oczekiwanego szóstego albumu KIERRA, który ukaże się 17 kwietnia tego roku.

Sheard, która zaczęła występować zawodowo w wieku dziewięciu lat, nadal pokazuje swoją wszechstronność i rozwój jako artystki w podnoszącym na duchu melodii, gdzie śpiewa o Bogu kierującym całym jej światem. Mówi:

„Zaczęłam widzieć, jak Bóg porusza się w moim życiu i łączy mnie z właściwymi ludźmi, którzy popychają mnie do celu”.

Oprócz nowego singla i przygotowań do wydania albumu, Sheard wystąpi w filmie biograficznym The Clark Sisters: The First Ladies of Gospel, którego premiera odbędzie się w telewizji Lifetime w sobotę 11 kwietnia. W filmie przedstawia swoją matkę, legendarną artystkę gospel, Karen Clark Sheard. Kierra jest również gospodarzem 35 dorocznej przedpremierowej gali Stellar Awards, która odbędzie się w Las Vegas 26 marca oraz wystąpi na 35 gali Stellar Awards, która odbędzie się 5 kwietnia. Kontynuuje również rozwój swojej marki odzieżowej Eleven60, którą stworzyła, aby zadowolić kobiety o pełniejszych kształtach.