Mówią, że aby mógł powstać diament, musi on zostać oszlifowany. Pod ogromnym naciskiem świata rodzą się najprawdziwsi artyści. Na długo przed tym, kiedy Kiana Ledé objawiła się jako piosenkarka, multiinstrumentalistka i aktorka, musiała przezwyciężyć presję, która mogłaby złamać każdego z nas. Urodzona w Arizonie, wychowana przez trudne ulice Filadelfii, niemalże z zerowym zasobem finansowym przez cały okres dojrzewania, rozwijała silne poczucie tożsamości, które napędza jej sztukę do dziś.

“Będąc dziewczyną wywodząca się z różnych ras mogę czerpać z różnych inspiracji. Tak naprawdę postrzegam to jako super moc. W pewnym sensie nie jestem tylko jedną osobą, więc muzyka, którą tworzę też jest różnorodna. Dzięki temu każdy może w mojej muzyce odnaleźć swoją historię. Historie, które opowiadam, nie pochodzą tylko z moich doświadczeń, ale czerpię również z doświadczeń moich rodziców. Mój tato uwielbiał rap, czy R&B i dużo słuchaliśmy tego w jego domu. Z kolei w domu mojej mamy, gdzie spędzałam większość czasu, słuchaliśmy całkiem innej muzyki. Myślę, że przeżywanie prawdziwych doświadczeń dodaje moim utworom prawdy.“ – mówi Kiana.

KIANA LEDÉ
Warszawa, Niebo | 3 czerwca 2021

  • Bilety na koncert w ogólnej sprzedaży dostępne będą od piątku, 13 marca od 10:00 na LiveNation.pl i Ticketmaster.pl.
  • Przedsprzedaż dla posiadaczy kart Citi Handlowy rozpocznie się w środę, 11 marca o 10:00 i zakończy się w piątek, 13 marca o 9:00.
  • Przedsprzedaż Ticketmaster rozpocznie się w czwartek, 12 marca o 10:00 na Ticketmaster.pl i potrwa do piątku, 13 marca do 10.00.