Agencje BIG IDEA i hypetalk prezentują Clout Festival, któremu nie bez powodu został nadany headline: The hottest show on Earth!. Impreza odbędzie się w jednym z najgorętszych miejsc w Polsce, w którym temperatury sięgające 1700°C to codzienność!

CLOUT w slangu miejskim oznacza sławę, rozpoznawalność, pieniądze, władzę i wpływy, czyli wszystko, z czym kojarzeni są amerykańscy raperzy, a w szczególności: Gucci Mane, A$AP Ferg, Sheck Wes, Lil Keed czy Maxo Kream, którzy są pierwszymi ogłoszonymi artystami Clout Festivalu. Już wkrótce poznamy pozostałych siedmiu z dwunastu wykonawców, którzy wystąpią w niezwykłej, industrialnej przestrzeni Huty Warszawa, działającej nieprzerwanie od początku lat 50-tych.


Miejsce, do którego na co dzień wstęp jest surowo wzbroniony, w terminie 15-16 lipca 2020 roku, otworzy swoje bramy dla fanów TRAPU i KULTURY URBAN. To wydarzenie, które łączy najbardziej aktualne pasje młodych ludzi – muzykę i modę. Poza koncertami, integralną częścią festiwalu będzie Hypemarket – targi kultury ulicznej. Spośród setek wystawców poprzednich edycji, zostaną wybrani ci najlepsi, którzy będą mogli zaprezentować się na festiwalu.

To nie koniec ogłoszeń, a bilety dostępne są tutaj.