Światowej sławy gwiazda i piętnastokrotna zdobywczyni nagrody Grammy – Alicia Keys zaprezentowała niedawno swój nowy kawałek „Underdog”. Piosenka została napisana przez Alicie we współpracy z Edem Sheeranem. Prócz tego ogłosiła wydanie swojego siódmego w karierze albumu, pt. „A.L.I.C.I.A.”, który ukaże się 20 marca. Jakby tego było mało…

Alicia Keys już 20 lipca wystąpi w krakowskiej Tauron Arena!


Alicia Keys to bardzo wszechstronna artystka – zwyciężczyni GRAMMY, piosenkarka, producentka, aktorka, autorka autobiografii, która stała się bestsellerem wg. New York Timesa oraz aktywistka społeczna. Od premiery swojego debiutanckiego albumu „Songs in A Minor” sprzedała ponad 65 milionów płyt na całym świecie.

Po olśniewającym debiucie przyszedł czas na drugą płytę. „The Diary Of Alicia Keys” ukazała się 2 lata później, a na albumie znalazło się miejsce na dźwiękowe eksperymenty, częściowo zainspirowane pobytem Alicii Keys w Madrycie. Krążek przyniósł kolejne przeboje, między innymi „You Don’t Know My Name” oraz „If I Ain’t Got You”.

Sukcesów i hitów Alicii Keys jest mnóstwo, kolejne płyty tylko je potwierdzały! A już 20 marca ukaże się siódma płyta w dorobku artystki zatytułowana „A.L.I.C.I.A.”.

Informacje o biletach:

  • Bilety na koncert w ogólnej sprzedaży dostępne będą od poniedziałku, 27 stycznia od 10:00 na LiveNation.pl i Ticketmaster.pl.
  • Przedsprzedaż Citi Handlowy rozpocznie się w czwartek, 23 stycznia o 10:00 i zakończy się w poniedziałek, 27 stycznia o 09:00
  • Przedsprzedaż Ticketmaster Polska rozpocznie się w piątek, 24 stycznia o 10:00 na i potrwa do poniedziałku, 27 stycznia do 10:00.

Wydarzenie na Facebooku dostępne jest tutaj.