Brytyjska artystka o anielskim głosie – powraca do Polski! W maju 2019 roku w ramach promocji swojego najnowszego albumu „Still On My Mind”, Dido wyruszyła w trasę koncertową po Europie, w listopadzie odwiedziła również Polskę. Po fenomenalnym koncercie w Poznaniu, brytyjska artystka powraca do naszego kraju!

Latem zobaczymy ją dwukrotnie:

24.06.2020 – EXPO XXI, Warszawa | 25.06.2020 – Opera Leśna, Sopot


Ostatni album piosenkarki, „Still on My Mind”, ukazał się w marcu 2019 roku. W ramach promocji płyty, Dido wyruszyła w pierwszą od 15 lat trasę koncertową. „Still On My Mind” to dopiero 5 album studyjny, który Dido wydała na przestrzeni 20-letniej kariery. I jest w czołówce jej najlepszych dzieł.

„Chciałam uchwycić te doznania, które wciąż odczuwam podczas słuchania muzyki” – wyjaśnia. „Ten przypływ uczucia, że już nic więcej ponadto nie jest potrzebne. Żyłam życiem, które jest tylko muzyką. Słyszę melodie w mojej głowie. Muzyka jest ukojeniem, ekscytacją, jest wszystkim i zawsze jest dla mnie ostoją. ”

„Still On My Mind” jest jak powiew rześkiej bryzy, łączącej w sobie fale smutku i radości, melancholii i szczęścia. Ten znajomy głos jest w pełni obecny, miękki, intymny i uroczo konwersacyjny – pieszcząc melodie w subtelnym strumieniu uderzeń, z tęsknym zaśpiewem chwytającym za struny serca.


Ze sprzedażą ponad 40 milionów albumów na całym świecie, Dido jest jedną z najlepiej sprzedających się brytyjskich artystek w historii! Zarówno „No Angel”, jak i kolejna płyta z 2003 roku, „Life For Rent”, wciąż należą do najlepiej sprzedających się albumów wszech czasów w Wielkiej Brytanii.

Utwór „Here With Me” znalazł się na ścieżce dźwiękowej filmu „Love Actually” czy „Bridget Jones: W pogoni za rozumem”. Wydany w 2010 roku singiel „Everything to Lose” pojawił się w filmie „Seks w wielkim mieście 2”.

Bilety w ogólnej sprzedaży dostępne będą od piątku 17 stycznia od 10:00 na LiveNation.pl i Ticketmaster.pl.

Przedsprzedaż Citi Handlowy ruszy w środę, 15 stycznia o 10:00 i zakończy się w piątek, 17 stycznia o 9:00. Przedsprzedaż Ticketmaster Polska rozpocznie się w czwartek, 16 stycznia o 10.00 na Ticketmaster.pl i potrwa do 17 stycznia do 10.00.