Mabel stała się znaną artystką dzięki singlowi „Don’t Call Me Up”. Po wydaniu albumu „High Expectations” było już z górki. Na scenie O2 Arena, podczas Jingle Bell Ball, wykonała cztery utwory, których możecie posłuchać poniżej.


Nieustraszona Mabel eksploruje wiele terytoriów i pokazuje swoje różne oblicza, za każdym razem upewniając się, że jej głos zostanie usłyszany. „High Expectations” to album podnoszący na duchu i niezwykle szczery. Jest to nie tylko rozdział z życia Mabel, ale również opowieść o losach innych – zupełnie jak albumy, które zainspirowały samą artystkę („The Writing’s On The Wall” czy „The Miseducation of Lauryn Hill”).

Jingle Bell Ball jest corocznym festiwalem muzycznym odbywającym się w pierwszy lub drugi weekend grudnia na O2 Arenie w Londynie, organizowany jest przez brytyjską sieć radiową Capital FM. Najpopularniejszymi headlinerami owego wydarzenia byli m.in. Katy Perry, Taylor Swift, Lady Gaga, Little Mix, Justin Bieber, czy również Ed Sheeran. Dochody ze sprzedaży biletów są przyznawane Global’s Make Some Noise, sztandarowej fundacji charytatywnej Capital.