Już po raz siódmy fani najlepszej polskiej muzyki popularnej spotkają się na Olsztyn Green Festival. Na terenie plaży miejskiej w CRS „Ukiel”, w długi sierpniowy weekend 14, 15 i 16 sierpnia 2020. Drugi już raz festiwal potrwa trzy dni, co oznacza, że odbędzie się jeszcze więcej koncertów, spotkao z artystami, warsztatów ekologicznych dla dzieci i dorosłych, zajęd sportowych i innych aktywności dla całej rodziny. Dziś przedstawiamy Wam pierwszych artystów tego wydarzenia i datę festiwalu.

Wystąpią: Natalia Przybysz, Muniek Staszczyk oraz Rogucki/Karaś.


Olsztyn Green Festival 2020 to ponad 20 gorących koncertów czołowych artystów z szeroko pojętego alternatywnego popu (chod nie zabraknie czołowych przedstawicieli jazzu, hip-hopu i muzyki elektro). Po koncertach tradycyjnie będzie można się spotkad z artystami, zrobid małe zakupy na stoiskach czy zjeśd coś pysznego w strefie z topowymi food truckami.

W ciągu dnia jak zawsze planowane są spotkania z ciekawymi ludźmi, warsztaty dla dzieci promujące ekologię, zajęcia sportowe… Nie zabraknie kina festiwalowego z filmami muzycznymi. Wszystko zaś podporządkowane będzie propagowaniu ochrony środowiska i zdrowego stylu życia.

Poziom muzyczny i organizacyjny doceniają także widzowie, którzy regularnie wykupują wszystkie karnety już na wiele dni przed tym wydarzeniem. Podczas ostatniej edycji na Olsztyn Green Festival bawiło się ponad 30 tysięcy osób.


Jak mówią ludzie z branży i artyści, to jeden z najciekawszych, ale i najpiękniej położonych festiwali w kraju. Wszystko zaś odbywa się bowiem w fantastycznych plenerach Centrum Rekreacyjno-Sportowego „Ukiel” nad największym jeziorem Olsztyna.

Bieżące informacje o festiwalu publikowane są na Facebooku.