Po wydaniu przez Robin Thicke singla „That’s Love What Can Do”, który szybko wspiął się na listy przebojów Urban AC, artysta zaprezentował utwór „When You Love Somebody”, który zwiastuje nadchodzącą płytę. Teraz możemy obejrzeć do niego klip.


Robin Thicke to amerykański wokalista związany ze sceną R’n’B oraz soul. Artysta komponuje, zajmuje się produkcją, tworzeniem tekstów oraz aktorstwem. Robin Thicke urodził się 10 marca 1977 roku w Los Angeles. Artysta współpracował z takimi muzykami jak Christina Aguilera, Jennifer Hudson, Usher czy Mary J. Blige.

Robin Thicke przygodę z muzyką rozpoczął w wieku 12 lat od pianina. Na swoim koncie ma wiele utworów, które skomponował dla innych gwiazd. Między innymi piosenka „Love Is on My Side”, która powstała dla Birdy czy „When You Put Your Hands on Me”, która pojawiła się na debiutanckim albumie Christiny Aguilery. 

Artysta ma na swoim koncie następujące albumy pełnometrażowe: „A Beautiful World” (2003), „The Evolution of Robin Thicke” (2006), „Something Else” (2008), „Sex Therapy” (2009) oraz „Love After War” (2011). W 2013 roku ukazało się najnowsze nagranie artysty, zatytułowane „Blurred Lines”, z płyty o tym samym tytule. Rok później, w 2014 roku, pojawił się album „Paula”, który okazał się całkowitą klapą komercyjną.