Można byłoby się rozpisywać o sukcesach artystycznych Urszuli Dudziak, o jej dorobku, scenach dzielonych z z Bobbym McFerrinem, Herbie’m Hancockiem czy Stingiem. Można by było wyliczać jej niespotykaną skalę głosu, perfekcyjną intonację oraz unikalną technikę wokalną. Można by było… ale muzyka, to tylko cześć Urszuli Dudziak.

Kobiety, która posiada w sobie niezmierzone pokłady optymizmu, którym obdarza wszystkich dokoła. Może w przypadku kogoś innego zabrzmiałoby to jak frazes, ale wystarczy znaleźć się na chwilę w jej obecności, żeby zrozumieć, że ta energia to prawdziwa super moc. Urszula Dudziak zagrzewa inne kobiety do działania – bez względu na wiek. Pokazuje jak czerpać z życia pełnymi garściami i chwytać każdą chwilę. Gra w tenisa, prowadzi traktor, buduje dom, koncertuje, jest youtuberką i najlepszą gawędziarką na świecie.

Swoim poczuciem humoru, dystansem do codzienności, historiami i anegdotami o legendach światowego jazzu czaruje od lat. „Wyśpiewam Wam Więcej” to tylko kolejny fragment tej skarbnicy.

Urszula Dudziak wraz córką Miką Urbaniak wystąpi w piątek 3 stycznia w katowickim NOSPR.

Na koncercie noworocznym w NOSPR w dniu 3 stycznia obok znanych przebojów usłyszymy kapitalną nową muzykę Uli i Miki. Wiele wspólnej zabawy!


Niezwykle popularna amerykańska wokalistka i pianistka Karen Edwards zaprezentuje swoje ulubione hity z kilku przebojowych programów, a więc będzie to muzyka: Stevie’ego Wondera, George’a Gershwina, Prince’a, Burta Bacharacha i z filmów Bonda.

Noworoczny koncert amerykańskiej pianistki i wokalistki z zespołem jazzowym i orkiestrą kameralną już 4 stycznia.

Karen Edwards ma występowała razem z takimi gwiazdami jak Tony Bennett, Prince i Stevie Wonder. Sama jest gwiazdą. Jej unikalny głos i temperament i charyzma porywa publiczność i gwarantuje wspaniałą zabawę.

Bilety na koncerty dostępne są tutaj.