Po ubiegłorocznej, niezwykle udanej drugiej edycji festiwalu, Fundacja im. Zbigniewa Wodeckiego zaprasza na kolejną jego odsłonę. W ramach świątecznej niespodzianki już od dziś zapraszamy na Jubileuszowy Koncert Urodzinowy Zbigniewa Wodeckiego do TAURON Arena Kraków. Udział w uroczystej gali, zapowiedzieli znakomici polscy artyści, a wśród nich oddani przyjaciele Zbyszka, ale też młodzi twórcy.

Bilety na to wydarzenie właśnie trafiły do sprzedaży!

W programie gali znajdą się najpiękniejsze duety i wielkie przeboje z ogromnego i różnorodnego repertuaru Zbigniewa Wodeckiego, a także muzyczne niespodzianki. Wszystko w nowej odsłonie i wspaniałych, przygotowanych specjalnie na to wydarzenie aranżacjach. Ideą koncertu jest spotkanie wykonawców nie tylko z muzyką patrona wydarzenia, ale i z nim samym, widowisko będzie oprawione wyjątkowymi materiałami archiwalnymi. Na ten koncert, a zarazem finał festiwalu, czekają fani artysty z całej Polski.

III WODECKI TWIST to niecodzienny, muzyczny festiwal. Wydarzenie potrwa trzy dni i zgromadzi aż kilkuset wykonawców.

Pełny program festiwalu zostanie opublikowany na początku 2020 roku.

„Festiwal to nie tylko hołd dla wspaniałego artysty, ale też próba zatrzymania uśmiechu i pogody ducha bardzo kochanego człowieka. Zatrzymania czasu w najznakomitszym momencie – radości grania i słuchania muzyki” – mówi dyrektor programowy wydarzenia Katarzyna Wodecka-Stubbs i dodaje: „Jak w zeszłych latach, tak i w tym jubileuszowym roku ważna jest różnorodność muzyczna i pokoleniowa. Przygotowujemy, jak co roku, szereg koncertów na najpiękniejszych krakowskich scenach. Usłyszymy niebanalne głosy należące do najpopularniejszych wykonawców na polskiej scenie muzycznej. To artyści odnoszący sukcesy, wyróżniający się charyzmą i energią”.

Więcej informacji w wydarzeniu na Facebooku.