Kaśka Sochacka to drobna blondynka z twardym kręgosłupem i niskim, zachrypniętym głosem. Pisze teksty, komponuje dla siebie i innych muzyków. Brzmienia jakie tworzy to alternatywny pop z domieszkami folka i rocka. W 2017 roku przy współpracy z wytwórnią Jazzboy Records wydała singiel „Trochę tu pusto”. Wystąpiła podczas tegorocznej edycji Enea Spring Break w Poznaniu, gdzie zaprezentowała swój premierowy materiał.

„Wiśnia EP” to debiutancka EPka Kaśki, która ukazuje się nakładem Jazzboy Records.

Pierwszym singlem była piosenka o tym samym tytule, która swoją premierę miała w audycji Piotra Stelmacha w radiowej Trójce. Produkcją EP-ki zajęli się Kaśka, Patrick the Pan i Olek Świerkot, który dołączył w ostatnim momencie i nadał całości ostateczny szlif. Co jakiś czas spontanicznie udzielał się również Kortez, który jako dobra dusza projektu wcielał się w role producenta, współautora tekstów, instrumentalisty, starszego kolegi i oddanego fana. Nad tekstami i częścią wizualną projektu wraz z Kaśką czuwa Agata Trafalska.

Kaśka była gościem jednego z koncertów Korteza. Wykonali wspólnie utwór „Wiśnia”. Jak im to wyszło możecie zobaczyć poniżej.