FKA twigs to sceniczny pseudonim tancerki i piosenkarki Tahliah Debrett Barnett. Druga część ksywki powstała, w czasach gdy Brytyjka tańczyła, a odnosi się do sposobu w jaki poruszała się na scenie. FKA to skrót, który dobrała do swojego przezwiska, gdy zdecydowała się rozpocząć karierę wokalną. Skrót FKA (“formerly known as”) oznacza “poprzednio znana jako”, a jego użycie wynika z tego, że artystka nie mogła śpiewać jako The Twigs ponieważ grupy o podobnym szyldzie istniały już wcześniej.

FKA twigs wystąpi na scenie Open’era 4 lipca!


Brytyjka o hiszpańsko-jamajskich korzeniach jako tancerka pracowała dla takich gwiazd, jak Kylie Minogue, Ed Sheeran, Jessie J, Plan B czy Taio Cruz. Ma ku temu wszelkie predyspozycje, gdyż jest klasycznie wykształconą baletnicą, potrafi także stepować.

W swojej muzycznej twórczości FKA twigs zestawia śpiew utrzymany w manierze charakterystycznej dla wokalistek R&B z gęstą i mroczną elektroniką spod znaku triphopowych wykonawców.


Najnowszy album artystki zatytułowany „Magdalene” (stworzony w okresie, gdy jej zaufanie zostało nadwyrężone po złamanym sercu i operacji laparoskopowej) to brzmienie rekonfiguracji FKA twigs – emocjonalnej i fizycznej.

„Magdalene” jest produkowany przez FKA Twigs i – podobnie jak było to w przypadku „LP1” – proces nagrywania był nadzorowany przez nią na każdym etapie.

REGULAR TICKETS w sprzedaży (do 8.06 lub do wyczerpania puli)

  • Karnet 4 DNI – 619 ​​​PLN
  • Karnet 4 DNI + pole namiotowe – 719 PLN
  • Karnet weekendowy (pt + sob) – 439 PLN
  • Karnet weekendowy (pt + sob) + pole namiotowe – 509 PLN
  • Bilet jednodniowy – 299 PLN

BILETY W SPRZEDAŻY