Kilka dni temu swoją premierę miał teledysk do utworu „Wpadaj do mnie zimą”. Wykonują go Monika Malec, Anna Serafińska, Patrycja Kotlarska, Kuba Badach, Janusz Szrom, Jacek Kotlarski i Zbigniew Zamachowski. Muzykę skomponował Jacek Piotrowski i Monika Malec, słowa napisał Ryszard Kunce. Za kamerą teledysku stanęła Olga Czyżykiewicz.


Inicjatorką muzycznego spotkania tych znakomitych artystów była Monika Malec, wokalistka, ceniona trenerka wokalna i pedagog.

„Piosenka powstała w listopadowy zimny poranek przy fortepianie i kominku. Zaczęło się od wspólnego muzykowania razem z Jackiem (Piotrowskim). Jeszcze tego samego dnia wysłałam demo do Rysia Kunce i już wtedy czułam, że musi ją zaśpiewać wiele osób. Zawłaszcza takich, które lubimy, z którymi spotykamy się prywatnie i z którymi nie możemy się nigdy dość nagadać! Nagrania w studiu i podczas planu zdjęciowego to był dla nas cudowny czas wspólnego twórczego muzykowania. Ale przede wszystkim to był czas spędzony w gronie znajomych na zwyczajnych pogaduchach, na które zwykle nie ma czasu. Mam wielką nadzieję, że zarówno w naszej zimowej piosence jak i w obrazku, czuć ten serdeczny klimat i udzieli się on wszystkim słuchającym…” 

Utwór pobrzmiewa już w wielu stacjach radiowych. „Wpadaj do mnie zimą” to idealna kompozycja na ten zimowy, świąteczno-noworoczny czas.