Asfaltshop.pl po półrocznej przerwie wraca w nowej formule: Asfalt Coffee & Vinyl, czyli połączonej kawiarni i sklepu płytowego. Sklep stacjonarny mieści się teraz w zabytkowej kamienicy na warszawskim Powiślu przy ulicy Tamka 37. Zmianie lokalizacji towarzyszy redesign znaków graficznych marki, za który odpowiada agencja Kommunikat. 
W strefie kawiarnianej dostępne są palone ze świeżych ziaren kawy speciality z warszawskiej palarni HAYB. Ojcem chrzestnym serwisu kawowego jest znany barista Jakub Świątek. W karcie pojawią się niedługo starannie dobrane wina (w tym polskie) oraz premium cydry z Kwaśnego Jabłka. Wszystko dopełniają świeże wypieki na słodko i słono.

Dwudniowe obchody otwarcia zaplanowane na 23 i 24 listopada będą przepełnione sporą ilością atrakcji (więcej w wydarzeniu na FB)! Oferta sklepu obfitować będzie w unikatowe tytuły niedostępne już w regularnej sprzedaży oraz pozycje, które przedpremierowo ujrzą światło dzienne podczas wydarzenia. Na zakupy przewidziane będą wyjątkowe rabaty oraz kawa w specjalnej cenie. Ponadto w niedzielę o godzinie 17:00 odbędzie się spotkanie z Hadesem, który wydał niedawno gorąco przyjętą płytę „COMBO”.