“Mary’s Smile” to drugi singiel Vincenta, zapowiadający jego debiutancki album. Traktuje on o tytułowej Mary, tajemniczej i pełnej piękna kobiecie, która jest uosobieniem ideału. Wraz z bohaterem obrazu autorstwa wyjątkowych artystek z Spaced Studio, poszukujemy nieuchwytnej postaci Mary w różnych miejscach: na przedmieściach, na plaży przy drewnianym domku w którym wybrzmiewa stare radio, czy w opuszczonym wesołym miasteczku. Utwór jest swoistym hymnem ku czci magnetyzującej kobiety. 

Vincent – pod tym pseudonimem kryje się Marcin Wincenciak.

Już w wieku 7 lat rozpoczął naukę na fortepianie w państwowej szkole muzycznej w Łomży, gdzie stawiał pierwsze muzyczne kroki. W między czasie był członkiem Studia Piosenki Pop Art, działającego w tamtejszym Miejskim Domu Kultury. W tym czasie uczestniczył w wielu koncertach i festiwalach muzycznych. Dalsza fascynacja muzyką zaowocowała studiami na Akademii Muzycznej w Gdańsku na wydziale Wokalistyki Jazzowej. To tam powstawały pierwsze muzyczne pomysły, które stały się później częścią autorskiego projektu Marcina – Vincent. Jak mówi sam artysta, inspiruje go przede wszystkim natura i cisza. To w tych przestrzeniach Vincent pobudza do tworzenia swoją wyobraźnię.

„Obecny moment ma dla mnie ważne znaczenie i skłania mnie do różnych przemyśleń. To też chcę przekazywać w moich utworach…”