W końcu doczekaliśmy się współpracy na linii Rosalie. i Ten Typ Mes! Po trzech latach od debiutu wokalistki w labelu Alkopoligamia.com do sieci trafia numer “Bez zmian”

Duszny klimat nocnych lokali, relacje, nawyki. To motywy przewodnie “Bez zmian”. Nie pierwszy raz w przypadku obu artystów za produkcję odpowiada Jordah (Małe Miasta). Singiel nie zapowiada żadnego wydawnictwa, stanowi raczej podsumowanie wspólnych działań w ramach wytwórni. 

„Wyjątkowa kobieta. To nie jest tak, że widzisz na ulicy kogoś kto wygląda w ten sposób, kto porusza się ten sposób i jeszcze kiedy otwiera buzie wydobywa się tak dużo głębokich dźwięków. Byłem zaintrygowany w sekundę” – zapowiadał album Flashback Ten Typ Mes.

W końcu możemy przekonać się jak te dwie osobowości brzmią w jednym utworze.


Rosalie. wydała nakładem wytwórni Alkopoligamia.com „ENUFF EP”, a także debiutancki długogrający album „FLASHBACK”. Jej pierwszy klip wydany przy współpracy z labelem, którego założycielem jest Ten Typ Mes, „Pozwól” zanotował do tej pory ponad milion odsłon, a kolejne poczynania zaowocowały m.in. nominacją do Fryderyka w kategorii DEBIUT ROKU i nagrody OLŚNIENIA przyznawanego przez Onet. Aktualnie Rosalie. pracuje nad nowym albumem. Kiedy i gdzie ujrzy światło dzienne? O tym przekonamy się pewnie wkrótce.

2019 rok dla Tego Typa Mesa to przede wszystkim promocja “RAPERSAMPLER” i specjalnego dodatku – “RAPERSAMPLER+” oraz rekordowy okres jeśli chodzi o gościnne zwrotki (od Clock Machine, przez materiał Holaka i Frostiego Rege, po Dudka P56 i Pezeta), a także powrót do wspólnego koncertowania z Emilem Blefem. Podczas jesiennej trasy, raperzy pod wspólnym szyldem prezentowali materiał z solowych wydawnictw, a także klasyczne nagrania Flexxipu.