Frank Ocean opublikował w sieci kolejny utwór. „In My Room” to drugi singiel wydany przez wokalistę w 2019 roku. Razem z „DHL” to pierwsze nowe wydawnictwo Oceana od 2017 roku. Czekamy na więcej!


Frank Ocean urodził się w Long Beach, Kalifornia. W wieku pięciu lat przeprowadził się wraz z rodziną do Nowego Orleanu gdzie dorastał wśród muzyków jazzowych. Jako nastolatek zarobione pieniądze odkładał na wynajem studia nagraniowego. Po przejściu w 2005 roku huraganu Katrina, Ocean postanowił przeprowadzić się do Los Angeles. W studiu znajomego nagrywał dema swoich piosenek i rozprowadzał je po Los Angeles. Rozpoczął też karierę tekściarza, pisał m.in. dla Justina Biebera i Johna Legenda.

Po podpisaniu kontraktu z Def Jam Recordings zmienił swoje imię i nazwisko na Christopher Francis William Ocean. 18 lutego 2011 roku Ocean wydał swój pierwszy mixtape – „nostalgia, ULTRA”. W czerwcu 2011 Ocean zapowiedział, że razem z Kany’em Westem i Jayem-Z będzie nagrywał album „Watch the Throne”.

8 czerwca 2012 roku Ocean udostępnił singel zatytułowany „Pyramids” ze swojej nadchodzącej płyty – „channel Orange”. 10 lipca 2012 roku Ocean upublicznił ją w formie cyfrowej, reszta form dystrybucji została dostępna 17 lipca 2012 roku. Dyskografię Franka Oceana zamyka album „blonde”, który wydany został w 2016 roku.