Robert Glasper w jednym z wywiadów powiedział, że nie trzyma się ustalonych ram swoich występów i nagrań. Zamiast tego pozwala swojej energii dyktować klimat i kierunek w jakim pójdzie jego twórczość. Efektem tego jest wydany na początku października mixtape „F**k Yo Feelings”, który udostępnił swoim fanom całkiem za darmo.
Mixtape ten jest efektem dwudniowego jam session z przyjaciółmi Glaspera. Wśród nich znaleźli się, m.in. Herbie Hancock czy Yasiin Bey.

Teraz dostajemy video do utworu tytułowego. Gościnnie w nim występuje YEBBA. Po za nią, w klipie, zobaczymy Glaspera, Derricka Hodge, Chrisa Davea i DJ Jahi Sundance. Sam utwór jest pomysłem będących na jam session TDE i SIRa. To on ponoć nadał kształt całemu projektowi. O samym utworze Glasper mówi:

„F ** k Yo Feelings” to mantra mówiąca: szanuj los, który nie należy do ciebie. Pozbądź się swoich uczuć i szanuj ich walkę. Zrozum na czym to polega i do diabła – wspieraj te osoby. to, że to nie twoja walka, nie oznacza wcale, że nie potrzebuje ona wsparcia. POMÓŻ lub zejdź im z drogi”.