Podczas koncertu będzie można usłyszeć zarówno utwory z debiutanckiej płyty Patrycji Zarychty zatytułowanej „Szczęście”, jak i przedpremierowe kompozycje, które znajdą się na kolejnym albumie wokalistki („Kristel”). Gościem specjalnym koncertu będzie wybitny artysta polskiej sceny muzycznej, Kuba Badach. Wspólnie z Patrycją zaśpiewają dla Państwa w duecie utwory z własnych repertuarów – nie zabraknie również niespodzianek!

Koncert już 2 listopada, o godz. 20:00 w Sandomierskim Centrum Kultury. Bilety już w sprzedaży.


PATRYCJA ZARYCHTA – wokalistka, kompozytorka, nauczycielka śpiewu i emisji głosu, absolwentka Akademii Muzycznej w Katowicach na Wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej. Wykładała w klasie wokalnej na Wydziale Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego, kierunek Jazz i Muzyka Rozrywkowa. Współpracowała m.in. z, Michałem Urbaniakiem, Femi Temowo, Piotrem Żaczkiem, Arkiem Skolikiem, Wojtkiem Pilichowskim. Szkoliła swój głos pod czujnym okiem wybitnych pedagogów: Eli Zapendowskiej, Justyny Motylskiej, Ani Szarmach, Kuby Badacha, Joshua Alamau, Teri Stock, Mary Ann Kehler. Występowała na największych festiwalach w Polsce, m.in. Warsaw Summer Jazz Days oraz Jazz Jamboree (2016) oraz Woodstock 2017 czy Opole 2017 (Koncert Premiery). 19 maja 2017 r. ukazał się jej debiutancki album zatytułowany „SZCZĘŚCIE”, nad którym pracowała razem z Michałem Urbaniakiem oraz Markiem Pędziwiatrem. Na najnowszej płycie Michała Urbaniaka „For Warsaw with love” zaśpiewała i napisała tekst utworu „Don’t you even know” w którym zagrał m.in. Herbie Hancock.


KUBA BADACH – wokalista, instrumentalista, kompozytor i producent muzyczny. Jest założycielem i liderem zespołu Poluzjanci (dawniej Polucjanci) oraz członkiem grupy The Globetrotters. Nagrywa także solowe płyty. Jest absolwentem klasy wokalnej na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach. Od 2003 roku współpracował z kilkoma artystami polskiej sceny rozrywkowej, takimi jak Kayah, Ewa Bem, Robert Janson, Ania Szarmach, Dorota Miśkiewicz, Carrantuohill czy Grzegorz Kapołka. 24 kwietnia 2009 wydał album z coverami „Tribute to Andrzej Zaucha. Obecny”. Kuba Badach ma na swoim koncie dwa Fryderyki w kategorii ”wokalista roku”, które otrzymał w 2011 i 2012 roku. W 2017 roku wydał solową płytę “Oldschool”, która jest pierwszą w pełni autorską płytą artysty. Materiał promowany jest singlem “Życie”.

Wcześniejsze koncerty w ramach “Witamina Jazz”: