Zdobywczyni nagrody Akademii, Renée Zellweger wspólnie z Samem Smithem stworzyli unikatową wersję przeboju Garland zatytułowanego „Get Happy”. Niedawno poznaliśmy wersję studyjną, teraz możemy posłuchać rozmowy Sama i Renée na temat utworu oraz Judy Garland.

Wieloletni letni fan talentu Judy Garland – Sam Smith – powiedział:

Kiedy miałem 17 lat, robiłem pracę o Judy Garland na moje studia filmowe. Totalnie zauroczyłem się jej życiem i historią. Judy momentalnie stała się jedną z ikon mojego życia. Była jedną z najodważniejszych i najpiękniejszych osób, a jej wrażliwość na sztukę wciąż wywołuje u mnie gęsią skórkę, tak jak za pierwszym razem, gdy ją usłyszałem. To był prawdziwy zaszczyt zaśpiewać z Renée. Nikt tak jak ona nie potrafiłby tego zrobić. Mam nadzieję, że wszyscy pokochają ten film tak samo jak ja.

Premiera soundtracku do filmu „Judy” przypadła w 50. rocznicę jej przedwczesnej śmierci w 1969 roku oraz 80 lat od jej występu w kultowym „Czarnoksiężniku z Krainy Oz” z 1939 roku, 27 września. Soundtrack został wydany nakładem macierzystej wytwórni Judy Garland, Decca Records.