SUPERSAM +1 realizowany jest przez MÓZG WARSZAWA we współpracy z klubem DZiK. To cykl wystąpień mistrzowskich, koncentrujący się głównie wokół muzyki, ale też sztuki performance, multimediów, monodramu. 

Marta Zapparoli – artystka dźwiękowa, radiowa, improwizatorka, performerka i badaczka samouk, mieszka i tworzy w Berlinie, inspiracje czerpie ze środowiska dźwiękowego, ekologii akustycznej, energii kosmicznej, elektro-smogu (komunikacja po falach radiowych, EMF), Natural Radio VLF (emisja sygnału elektromagnetycznego, która pochodzi ze zjawisk naturalnych, pogody, błyskawic, zorzy polarnej i innych) oraz związków i efektów, jakie wywierają na ludzkie ciało i zmysły.

Piotr Zabrodzki jest pianistą i kompozytorem, absolwentem Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie. W swojej muzyce łączy improwizację jazzową z sonorystyką, heavy metal z elektroniką, a wszystko okraszone jest poczuciem humoru. Współpracował z czołowymi muzykami awangardowymi, m. in. z Yoshida Tatsuya, Zdzisław Piernik, Kazuhisa Uchihashi, Ove Volquartz, Tabata Mitsuru.

Więcej informacji: http://supersam.mozg.pl

Marta Zapparoli i Piotr Zabrodzki w ramach SUPERSAM +1
Warszawa, DZiK | 24 października 2019, godz. 20:00 
Bilety: 25 zł