Black Eyed Peas prezentują kawałek “RITMO” stworzony z mistrzem reggaetonu, sześciokrotnym zwycięzcą GRAMMY – J Balvinem. To utwór promujący nadchodzącą premierę filmu “Bad Boys For Life“, czyli trzecią odsłonę kinowego hitu z Willem Smithem i Martinem Lawrencem, który będzie miał premierę w styczniu 2020 roku. Już 10 stycznia w serwisach streamingowych i na sklepowych półkach znajdzie się oficjalny soundtrack powiązany z tą produkcją.

 “RITMO (Bad Boys For Life)” utrzymuje klimat wysooktanowego kina akcji. W tym singlu udało się połączyć podejście do popu i hip-hopu, w którym specjalizuje się Black Eyed Peas, z umiejętnościami J Balvina do tworzenia uzależniających reggaetonowych hitów. “RITMO” to po prostu wciągający rytm.

Współzałożyciel Black Eyed Peas, will.i.am powiedział: 

“Chciałem pokazać nowe oblicze hitu “Rythm of the Night” stworzonego przez Coronę i dodać do niego minimalistyczne i futurystyczne wibracje raggaetonu. Ostatecznie piosenka i teledysk osiągnęły zupełnie nowy poziom futuryzmu. O to właśnie chodzi nam w Black Eyed Peas”.

J Balvin dodaje: 

“Byłem fanem Black Eyed Peas od kiedy pamiętam. To przecież legendy! Dołączenie do nich w kawałku promującym “Bad Boys For Life” to dla mnie wielkie wyróżnienie”.