Twórczość Agi Zaryan to kwintesencja tego, co najlepsze w historii jazzu, a zarazem kontynuacja tradycji legendarnych dokonań wokalistek jazzowych. Światowe uznanie Artystka zawdzięcza wyjątkowemu stylowi i podejściu do śpiewania, które charakteryzuje się lekkością frazowania i ciepłą, matową barwą głosu.


Aga Zaryan jest laureatką najważniejszych nagród w świecie muzycznym. Jej płyty sprzedają się w rekordowych nakładach, co dowodzi, że szerokie grono słuchaczy docenia ambitne podejście połączone z wysublimowanym stylem.

Artystka podbija serca publiczności koncertując na całym świecie. Jest również aktywną działaczką społeczną, między innymi i Ambasadorką PAH, sojuszniczką KPH. Za swoją działalność została wyróżniona nagrodą „Gwiazda Dobroczynności 2017”.


Już w grudniu będzie podwójna okazja aby posłuchać “Christmas Songs” Agi Zaryan. Pierwszy koncert odbędzie się w Koszalinie, artystce towarzyszyć będzie European Jazz Quartet. Drugi, w Warszawie gdzie na scenie obok Zaryan pojawi się Matt Dusk oraz wcześniej wspomniany European Jazz Quartet.

Terminy koncertów: