W oczekiwaniu na premierę drugiego albumu FKA twigs zatytułowanego „MAGDALENE” (zaplanowaną na 8 listopada nakładem Young Turks) pojawił się utwór „Home With You”. To kolejna oszałamiająca wypowiedź naprawdę wieloaspektowej artystki, wyprodukowana i napisana przez nią samą (wraz z Ethanem P. Flynem).

Po poprzednich utworach z „MAGDALENE”, „Cellophane” i „Holy Terrain”, jej współpraca z Future przynosi niesamowity teledysk. Połączenie unikalnej, innowacyjnej produkcji twigs owocuje jednymi z najbardziej bezpośrednich piosenek do tej pory. „Home With You” to kolejne kuszące spojrzenie na to, czego fani mogą oczekiwać od „MAGDALENE”.

„Możesz zabrać dziewczynę z przedmieść, ale nie możesz zabrać przedmieść z dziewczyny. „Home With You” wzmocniło moje powtarzające się podejrzenie, że gdy mam wątpliwości, powinnam pójść za głosem i iść do domu” – napisała FKA na temat „Home With You”.

FKA twigs ogłosiła niedawno trasę koncertową promującą „MAGDALENE” w Europie i Ameryce Północnej.

Wyprzedane majowe koncerty w Los Angeles, Nowym Jorku, Berlinie, Londynie i Sydney, gdzie po raz pierwszy zaprezentowała materiał z „MAGDALENE” na żywo, przyniosły gobelin dźwięków, wydajności, kostiumów, tańca na rurze, scenografii i oświetlenia, pokazując, że FKA twigs umacnia swoją pozycję jednej z najbardziej kreatywnych i eksperymentalnych artystek, wykonawców i reżyserów swojego pokolenia.