Nieco ponad miesiąc temu zaprezentowali swój emocjonalny debiut „Ta z rajem”, pożegnali nim lato i powitali nostalgiczną jesień. Teraz Korwek x Pavlo wracają z drugim singlem „Ta z nogami” i zdecydowanie zaskakują.

„Ta z nogami” znacząco odbiega od poetyki pierwszego singla.

Zgodnie z tym co zapowiadają chłopaki na płycie czeka jeszcze więcej niespodzianek. Drugi singiel, jak i towarzyszący mu teledysk utrzymane są w klimacie dobrego electro-popu i świetnej zabawy. Korwek tym razem nie maluje pejzaży wzniosłymi metaforami, tylko bawi się słowem na imprezie.

Ze względu na naszą rozchwianą emocjonalność staramy się nie definiować stylu muzycznego, który wykonujemy. W chwilach smutku piszemy rzewne ballady, a w przypływie radości piosenki, do których można się nawet poruszać i właśnie taka jest „Ta z nogami” – mówi Pavlo – Zamiast o czymś mówić, wolimy opowiadać o tym muzyką – dodaje.

Korwek x Pavlo nie pozwolili długo czekać na owoce swojej współpracy.

Jak sami mówią – nie wierzą w przypadki, ale spotkali się zupełnie przypadkowo. Trzy miesiące później zagrali pierwszy koncert ze swoim autorskim materiałem. Ich muzyka lawiruje między popem, alternatywą i elektroniką, jednak jak sami przyznają, płyta „Ta z piosenkami” to istna mieszanka styli i gatunków.