Na kanale elQuatro Nagrania ukazał się „Super Freak”, autorstwa Coka („NuFunk”, „Parę Spraw” jako Rekord & Cok). Wideo jest częścią serii „Drugie Życie”, w ramach której producent wybiera jeden z najpopularniejszych sampli na świecie i tworzy z niego oryginalny utwór.

Utwór powstał na bazie sampla z nagrania, które znają niemal wszyscy masowi odbiorcy (choć wielu z nich nie potrafiłoby nawet wymienić autora z nazwiska). Sama inicjatywa „Drugie Życie” to autorski pomysł Coka. Jej głównym przesłaniem jest wykorzystywanie w muzyce najpopularniejszych sampli na świecie i nadawanie im tym samym „drugiego życia”. Powiedzmy, że jest to manifest przeciwko wszystkim przeciwnikom sztuki samplowania. Cok zresztą uważa, że samplowanie nie jest zwykłą kradzieżą jak myślą niektórzy, a również sztuką, która zmusza producenta do wspinania się na wyżyny kreatywności. A czy słowa udało się zamienić w czyny?


Cok to producent z Sosnowca, który jest odpowiedzialny za klasyczny już album „Parę Spraw”, wyprodukowany dla wrocławskiego MC – Rekorda. Ten lubujący się w afroamerykańskiej muzyce lat 70. twórca ma również kilka instrumentalnych albumów w swojej dyskografii – elektro-funkowy „NuFunk” czy oniryczny „SAGALA”. Uczestnik (i czasem finalista) niemal wszystkich imprez beat battle, organizowanych swego czasu w Polsce. Po pół roku od ostatniej premiery Cok prezentuje słuchaczom krótki utwór „Super Freak”, będący kolejną częścią serii „Drugie Życie”.