Georgia wyda “Seeking Thrills” 10 stycznia 2020 roku nakładem Domino. Jest już dostępny zapowiadający singiel! “Never Let You Go” jest przykładem niefiltrowanej lirycznej słodyczy Georgii z acid’ową produkcją połączoną z rytmem inspirowanym housem. Towarzyszący mu teledysk został nakręcony i wyreżyserowany przez Josepha Connora w Jordanii.


“Seeking Thrills” to ostry i fascynujący album, pełen lekkości i zabawy, połączony z bogatymi melodiami, które sprawiają, że słuchanie zabiera cię na imprezę, poprzez electro-pop i R&B. Kobiece, ale nie będące sakralnymi, jej głębokie i ponure refleksje prowadzą nas przez euforię, ból serca i melancholię, ale zawsze z pamięcią o dobrych czasach. Georgia przypomina o prawdziwym dreszczyku emocji, a kiedy włączamy płytę, pragniemy ich jeszcze więcej.

Silnie zainspirowany house’m z Chicago i techno z Detroit z wczesnych lat 80-tych, “Seeking Thrills” przynosi analogowe dźwięki popowych piosenek i prezentuje typową dla Georgii miłość do perkusji.

Nowy utwór i ogłoszenie wydawnictwa pojawiają się po niezwykle udanym dla Georgii 2019 roku. Oba jej single – “Started Out” i “About Work The Dancefloor” – znalazły się na playliście Radia 1 i zachęciły Georgię do zagrania własnych koncertów na całym świecie, w tym w Europie, Ameryce Łacińskiej, Stanach Zjednoczonych, Australii, a także wywołując gęsią skórkę na Glastonbury’s Park Stage.