„Confessions” to tytuł najnowszego singla Sudan Archives – amerykańskiej wokalistki, skrzypaczki, songwriterki i producentki na stałe mieszkającej w Los Angeles. Utwór został wyprodukowany przez Willa Archera i traktuje o kryzysie świadomości. 


Za pseudonimem Sudan Archives kryje się utalentowana artystka Brittney Parks. Jej unikalne utwory łączą w sobie elementy R&B, gry na skrzypcach inspirowanej skrzypkami z Afryki Północno-Wschodniej, zachodnioafrykańskich rytmów i eksperymentalnej muzyki elektronicznej. Sudan Archives dorastała w Cincinnati, w stanie Ohio. Gry na skrzypcach nauczyła się ze słuchu zainspirowana muzyką folkową Północno-Wschodniej Afryki. W wieku 19 lat przeprowadziła się do Los Angeles gdzie podjęła studia, jednocześnie komponując nowe utwory w zaciszu domowym. Po przypadkowym spotkaniu, w klubie Low End Theory, z Matthewdavidem podpisała kontrakt z wytwórnią Stones Throw. 

W 2017 r. ukazała się jej debiutancka EPka zatytułowana po prostu „Sudan Archives”. Rok później swoją premierę miała druga „Sink”, którą komentowały takie media jak The New York Times, Pitchfork czy Vogue. 

W tym roku ukaże się pierwszy album długogrający artystki. Więcej szczegółów wkrótce.