Legendarny producent Salaam Remi łączy się talentem z piosenkarzem Jimmy’m Cozierem, z którym nagrał letni utwór „You Know That I Want You”. Towarzyszące wideo oddaje wspaniały smak Nowego Jorku w okresie letnim.

Wydanie jest częścią kampanii „Do It For the Culture 2”, w której co tydzień wydaje się nową muzykę. W poprzednich tygodniach można było usłyszeć piosenki z Nas & Amy Winehouse, Gallant, James Fauntleroy i wielu innych. Salaam prowadzi swoją w pełni niezależną wytwórnię płytową „Louder Than Life” i stara się jeszcze bardziej poszerzać granice twórczości.

Louder Than Life” nie tylko poświęca się rozwijaniu i znajdowaniu wschodzących talentów, ale także współpracuje z przyszłościowymi markami i polega na ulicy i ludziach, aby pomóc znaleźć różne formy talentów.

„Mam sympatię dla piosenkarzy i autorów tekstów oraz dla ludzi, którzy tworzą muzykę niezgodną z normą” – mówi Salaam – „Będę nadal oferować tę opcję artystom, aby ludzie nie czuli się tak, jakby byli potrzebni tylko do dzisiejszych trendów popowych. Nie mogę się doczekać, aby dać szansę innym artystom na robienie tego, co robią najlepiej nie tylko dla siebie, ale dla kultury ”.

Salaam Remi jest zaangażowany w rozwój artystów i upewnia się, że jego artyści czują się wyjątkowo.