Już 8 sierpnia, o godz. 20:00 na scenie letniej Starego Klasztoru we Wrocławiu zagrają: KAMI, czyli Kamila Abrahamowicz-Szlempo (wokalistka jazzowa) oraz rockowe trio Scodrix w składzie: Michał Szlempo (instrumenty klawiszowe), Przemek Świerk (gitara) oraz Mateusz Krawczyk (perkusja). Zespół z pewnością dostarczy nam wielu jazzowo-rockowych brzmień w najlepszym wydaniu! 

Mieszanka różnych styli muzycznych 

Kami, czyli Kamila Abrahamowicz-Szlempo jest wokalistką, skrzypaczką i dyrygentką. Na co dzień wykłada w bydgoskiej Akademii Muzycznej na specjalności wokalistyka jazzowa. Jest laureatką wielu nagród jazzowych na krajowych i międzynarodowych festiwalach. Zadebiutowała albumem „Wherever you go” w 2015. Rok później wystąpiła gościnnie na płycie jazz-rockowego tria Scodrix, dopełniając muzycznie ich projekt swoimi jazzowymi i soulowymi fascynacjami. W wyniku kolaboracji powstała fascynująca, muzyczna mieszanka, gdzie prym wiedzie blues-rockowe brzmienie gitary Przemysława Świerka. Na instrumentach klawiszowych oraz syntezatorze basującym gra Michał Szlempo, na perkusji – Mateusz Krawczyk. Na koncercie będzie można usłyszeć kompozycje autorskie zespołu Scodrix, autorskie piosenki Kami oraz nowe, niepublikowane dotychczas jeszcze utwory w nowoczesnych aranżacjach. 

Zapraszamy 8 sierpnia o godzinie 20:00 do Starego Klasztoru!

Bilety dostępne są w przedsprzedaży prowadzonej w klubie codziennie od godz. 15:00 -18:00 (cena: 20 zł) oraz w dniu koncertu (cena: 25 zł) // wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/2399966800238507/