Najnowszy utwór YBN Cordae zatytułowany „RNP” zwiastuje jego debiutancki album „The Lost Boy”. W piosence gościnnie usłyszeć można Anderson .Paak. Artyści wystąpili w ostatnim programie The Tonight Show Starring Jimmy Fallon.

Album YBN Cordae jest już dostępny!

Na zestaw składają się znane już single „Have Mercy„, „Bad Idea” feat. Chance The Rapper oraz „RNP„, który wyprodukował J. Cole, a w którym udziela się Anderson.Paak.

„To historia, którą opowiadam od samego początku do końca tracklisty” – wyjaśnia Cordae. „Wymyśliłem całą strategię. W kółko powtarzałem sobie „Lost Boy” i doznałem olśnienia. Zdałem sobie sprawę, że przez cały czas próbowałem rozkminić, kim jestem i opowiedzieć o jasnych i ciemnych stronach życia. Fraza „Lost Boy” (zagubiony chłopak) zapoczątkowała cały koncept. Najpierw opowiadam o tym, jak nie mogłem odnaleźć się w college’u jako kelener, potem wspominam rodzinę, a w końcu mówię o stresie i problemach, które wiążą się z sukcesem. Konkluzja jest taka, że próbuję odnaleźć drogę do domu. Każdy numer jest prequelem kolejnego”.