Ikona współczesnej czarnej muzyki, Ms. Lauryn Hill, już 25 sierpnia, zagra jedyny, ekskluzywny koncert dla polskiej publiczności. Wydarzenie odbędzie się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, a usłyszymy m.in. największe przeboje z obsypanej wieloma nagrodami płyty “The Miseducation of Lauryn Hill” i utwory z dorobku The Fugees przy akompaniamencie live bandu.

Bilety w cenach od 200 PLN już w sprzedaży na biletomat.pl.

Od poniedziałku do nabycia również w innych, dobrych bileteriach. 

Lauryn Hill to jedna z najbardziej popularnych amerykańskich piosenkarek soul / R&B. Była wokalistka nagradzanego zespołu The Fugees, jest autorką jednej z najlepszych płyt wszech czasów. Jej multiplatynowy album – “The Miseducation of Lauryn Hill” – błyskawicznie podbił serca słuchaczy, krytyków i listy przebojów. Krążek zadebiutował na pierwszym miejscu Billboard 200, zdobywając 10 nominacji do Nagrody Grammy, z czego aż pięć statuetek trafiło do rąk Lauryn. W 2015 roku Lauryn Hill została wprowadzona do Us Library of Congress.


Trzeba więc zadać sobie jedno, bardzo ważne pytanie, “Ready or not?” My urodziliśmy się gotowi i już nie możemy doczekać się na spotkanie z Ms. Lauryn!

LAURYN HILL
Katowice, Międzynarodowe Centrum Kongresowe | 25.08.19, godz. 17:00
Bilety w cenie od 200 zł dostępne, m.in.
tutaj.

Więcej informacji na Facebooku.