The Roots to weterani muzyczni, którzy niczego nie muszą już udowadniać – bawią się tak jak publiczność zgromadzona na ich koncertach. Nie inaczej było podczas występu na słowackim Pohoda Festival. Już od samego początku wiadomo było, że dadzą bardzo dobry koncert. Mimo wieku członków zespołu mają w sobie jeszcze mnóstwo energii, która udziela się wszystkim, nie tylko publiczności ale też ludziom pracującym na festiwalu.

Jedna z uczestniczek nazwała ich nawet ojcami Rudimental. Coś w tym jest, mimo że muzyka inna… Były tańce, mnóstwo skakania i przede wszystkim świetny kontakt z publiką. Uczestnicy ich koncertu nie byli przypadkowi. Doskonale wiedzieli czego mogą się spodziewać, a po ich reakcjach wiadomo było, że byli bardzo usatysfakcjonowani całym koncertem.

Wygląda na to, że będą grali dla nas jeszcze bardzo długo!

[flickr_set id=”72157709688842681″]


The Roots to amerykański zespół hip-hopowy założony w 1987 roku przez Tariqa Trottera i Ahmira Thompsona – bardziej znanych jako: Black Thought i Questlove. Twórcy grupy The Roots zaprzyjaźnili się w liceum artystycznym w Filadelfii, do którego obaj uczęszczali.