W „Snake Charmer” Parov Stelar pokazuje, że dokładnie wie, jaki przycisk należy włączyć, by uzyskać brzmienie, które natychmiast poderwie jego publiczność do tańca.

Podążając śladami Lady Gagi & Tony’ego Bennetta, Lany Del Rey, Marvina Gaye’a i wielu innych, najnowszy utwór Parova Stelara jest owocem ekscytującej współpracy z holenderską piosenkarką Kovacs. Parov Stelar jest nie tylko dobrze znany jako mistrz samplingu, ale również znajdowania odpowiednich głosów do swoich projektów.

Mroczne dźwięki i faktury głosu Kovacs, łączące się z jej zaraźliwą pasją do sztuki, są tymi elementami, które wyróżniają ją jako artystkę. Ma wyjątkową umiejętność komunikowania najgłębszych myśli i uczuć, sprawiając że jej magia natychmiast urzeka słuchacza.

„Musi być trochę szorstkie, aby do mnie pasowało” – powiedziała po wydaniu swojej debiutanckiej płyty i prawdopodobnie dlatego Parov Stelar i Kovacs pasują do siebie tak doskonale.

Połączony z niepowtarzalnym stylem Parova Stelara, hipnotyzujący utwór z tajemniczym tekstem sprawia wrażenie natychmiastowego przeboju, wzmocnionego przez gitarowy riff. Jeszcze raz Parov Stelar pokazał, że jest zdolny do tworzenia czegoś nowego.