Globalna gwiazda! Brytyjski wokalista i kompozytor, tegoroczny zdobywca prestiżowej statuetki BRIT Awards w kategorii „Najlepszy brytyjski debiut” – Tom Walker wystąpi w warszawskim Klubie Stodoła już 28 października.

Artysta urodził się 17 grudnia 1991 roku w Glasgow. Swoje inspiracje muzyczne czerpie z twórczości takich sław jak: Ray Charles, Muddy Waters czy Paolo Nutini. Na scenie muzycznej WALKER występuje od 2015 roku. W 2016 wydał debiutancki singiel zatytułowany „Sun Goes Down”. W 2017 fani muzyka doczekali się wielkiego hitu „Leave a Light On” – który był singlem zapowiadającym debiutancki album „What a Time to Be Alive”


Utwór „Leave a Light On” znalazł się na pierwszym miejscu listy iTunes w 17 krajach, w tym w Wielkiej Brytanii, i sprzedał się w ponad 2 milionach egzemplarzy na całym świecie, został wyświetlony ponad 300 milionów razy na YT. Singiel szybko stał się platyną w Wielkiej Brytanii, Francji, Belgii i Holandii i podwójną platyną we Włoszech i Szwajcarii. Piosenka była także w Top 20 listy Hot AC Airplay w Stanach Zjednoczonych. W 2018 roku TOM WALKER wydał dwa kolejne single, a w październiku pojawił się gościnnie w piosence „Walk Alone” zespołu RUDIMENTAL.

Debiutancki album Toma WalkeraWhat A Time To Be Alive” wydany 1 marca 2019 roku, został wyprodukowany przez znanych producentów muzycznych: Jima Abbissa (Adele, Arctic Monkeys), Steve Mac (Ed Sheeran) i Mike’a Spencera (Years & Years). W kwietniu br. muzyk rozpoczął swoją trasę koncertową po Wielkiej Brytanii, podczas której wystąpił m.in. w The Roundhouse w Londynie (1 maja), następnie muzyk wyruszył w trasę koncertową po Europie. Na początku lipca artysta zachwycił polską publiczność na Festiwalu Open’er w Gdyni.


W październiku będzie szansa zobaczyć Toma Walkera ponownie na żywo w naszym kraju, a będzie to podczas kameralnego koncertu w warszawskim Klubie Stodoła.

Bilety dostępne w sprzedaży od 5 lipca od godz. 10:00 na www.makroconcert.pl / www.ebilet.pl / www.eventim.pl / w kasie Klubu Stodoła oraz w Salonach Empik.