„Please (You Got That…)” w duecie z Rayem Charlesem to drugi singiel zapowiadający album „Mystify – A Musical Journey With Michael Hutchence”, czyli soundtrack do filmu dokumentalnego „Mystify – Michael Hutchence”.

Oryginalna wersja „Please (You Got That…)” znalazła się na albumie „Full Moon, Dirty Hearts” z 1993 roku. Podczas nagrań w Paryżu zespół odkrył, że w tym samym budynku przebywa Ray Charles, artyści zwrócili się więc do legendarnego gwiazdora z prośbą o współpracę przy „Make Your Peace”. W 2001 roku klawiszowiec i kompozytor zespołu, Andrew Farriss, powiedział w jednym z wywiadów:

– Wydawało nam się niemożliwe, że Ray Charles zaśpiewa z nami. Daliśmy mu jednak nagranie. Ku naszemu zaskoczeniu odsłuchał, co więcej – spodobało się mu. Nie czuł się jednak dobrze w śpiewaniu, bo kawałek był zdecydowanie nie w jego tonacji. Dlatego padł pomysł, by pracować przy innym numerze. I tak stanęło na „Please…”.

Współpraca nie ograniczyła się do studia nagraniowego. Ray Charles wystąpił w oficjalnym teledysku, jak również wystąpił wraz z INXS w „The Late Show with David Letterman”. Gitarzysta Tim Farriss tak wspomina to wydarzenie:

– Jammowaliśmy sobie przy trzecim nagraniu występu, a pan Charles – zawsze zwracałem się do niego w ten sposób – nie miał zbyt wielkiej cierpliwości do powtarzanych ujęć. Chciał załatwić to jak najszybciej. W pewnej chwili Michael zniknął, poszedł do łazienki. Stałem, czekałem na niego, a wtedy pan Charles podchodzi do mnie, kładzie rękę na moim ramieniu i mówi „Michael, świetnie śpiewasz na tym kawałku, jesteś naprawdę spoko”. Z wielkim trudem odpowiedziałem „Panie Charlesie, ja nie jestem Michaelem”. Wtedy on wpadł w histeryczny śmiech. Ten żart zdecydowanie mu się udał.

„Mystify – Michael Hutchence” to pełnometrażowy dokument opowiadający historię lidera INXS, Michaela Hutchence’a. Za reżyserię odpowiada Richard Lowenstein.