Sonar Soul i Rosalie. łączą siły we wspólnym utworze! “Other Side” zapowiada solowy album Łukasza Stachurko, producenta odpowiedzialnego, m.in. za projekty Sonar i Rysy


W “Other Side” melodyjne R&B spotyka się z nieco nostalgicznym house’owym brzmieniem, zdającym się definiować brzmienie całego albumu Sonar Soula. Całość uzupełnia klip Karoliny Zajączkowskiej i Michała Gruszczyńskiego z Rosalie. w roli głównej.

Cięte sample, hip-hopowa perkusja, całość skąpana w anturażu brytyjskiej elektroniki rodem z lat 90. – to wyróżniki brzmienia Sonar Soula, które kształtują jego nowy, zapowiadany na jesień długogrający album.

Z tego eksperymentu ukształtował się bardzo autorski i spójny wewnętrznie twór, który jak się okazało, bezpośrednio odnosi się także do moich muzycznych korzeni – zapowiada autor.

Płyta “You Are My Sun” ukaże się nakładem wytwórni U Know Me Records. 

W ostatnim czasie Sonar Soula mogliśmy usłyszeć w roli supportu podczas polskiej trasy The Cinemati Orchestra, a także na festiwalu Spring Break. Latem nowy materiał można usłyszeć podczas dj setów Łukasza w całej Polsce.