Anna of the North zaprezentowała kolejny nowy utwór „Thank Me Later”. Kompozycja jest wstępem do nowego rozdziału muzycznego artystki. To trzeci singiel, po „Leaning on Myself” i „Used To Be” po ukazaniu się debiutanckiego krążka „Lovers”.


„Jestem bardzo podekscytowana tym utworem. Jest to pierwsza piosenka, którą napisałam z myślą o nowym albumie. Jest tak wiele kompozycji, w których się uprzedmiotawia kobiety i gdzie są kontrolowane przez wpływowego i bogatego lidera. Ja jestem kobietą stojącą na czele, odzyskującą swoją siłę. Warto przypomnieć chłopakom, że też mogą być seksowni i słodcy” – mówi Anna. 

Po ukazaniu się debiutu artystka spędziła dużo czasu w trasie grając koncerty na całym świecie. Nawiązała współpracę z takimi muzykami jak Tylor, the Creator (Anna użyczyła głosu w dwóch utworach, które znalazły się na albumie „Flower Boy”), Rejjie Snow czy HONNE. Singiel „Lovers”  jest częścią ścieżki dźwiękowej do filmu „To All The Boy I’ve Loved Before”, który można obejrzeć na Netflixie. Utwór, po pięciu miesiącach, nadal utrzymuje się na TOP 100 Chart na platformach streamingowych w 171 krajach.